Likesystem.cz

Likesystem.cz je systém na zvýšení popularity Vašeho webu, převážně v oblasti sociálních sítí jako jsou
Facebook, Twitter, Google+, YouTube aj.

Jednoduchým nastavením přidáte Vaše weby do naší databáze a dále jen sledujete jak počet fanoušků Vašich stránek roste. Jednou podmínkou, jak tohoto docílit je získávání kreditů. Kredity slouží jako pomyslné platidlo, za které si přírůstek fanoušků koupíte.
Kredity zíkáte tím, že:

Přidáte někomu Like pomocí Facebooku.
Přidáte někomu +1 pomocí Google+.
Přidáte se k někomu jako follower na Twitteru.
Pustíte si video na YouTube.
Prohlížíte přidané stránky.

Dále si kredity můžete zakoupit v našem systému pomocí PayPal nebo kreditní karty. Nastavený máme také promote systém, kde dostáváte kredity umístěním banneru nebo odkazu na Vaše stránky.

Prohlížet a hodnotit můžete jen stránky, které si sami vyberete! Během několika minut si můžete vydělat kredity, které následně použijete ke koupi fanoušku na Vaše stránky nebo ke zvýšení trafficu.

REGISTRACE

LikeSystem

jedna reakce na“Likesystem.cz”

  1. Likesystem znám a před víc jak rokem mi pomohl k založení celkem rozsáhlé stránky na FB. Takový ten prvotní nábor lidí, který by se tam jinak nepřidali. Jak je na tom dnes netuším.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>