Wazzub – Nedoporučujeme

Každý kdo se aspoň trošku zajímá o výdělek na internetu již narazil na nabídku firmy Wazzub, respektive lidí kteří ho propagují i když z něj neviděli ani  korunu. Protože se výdělkem na internetu nezabývám týden ani měsíc, ale roky a za tu dobu už tak nějak vím čemu se má smysl věnovat a čemu ne.

Pro laika to vypadá hezky registrace zadarmo, nemuset měnit návyky na internetu dělat to co doposud a vydělávat na tom? Na to se velice snadno lákají zájemci. Ale já vím že výdělek z toho nebude žádný. Lidi co vám toto nabízí budou stále opakovat jen to jaká je to super příležitost a že ji nesmíte minout, že nic neriskujete je to přece zdarma… Můžete přijít o hodně, ztrácíte tím čas, který můžete věnovat na něco smysluplnějšího a tak vydělat peníze jinde.

Lidi se vytahují že vydělali určitý počet dolar faktorů… ale za ně si nekoupí ani rohlík a rozhodně se to nerovná dolaru. Je to jen fiktivní odměna.

Jediný člověk který na tom vydělá je ten, který s tímto nápadem přišel, protože hlupáci kteří wazzub propagují se mu starají o reklamu o zpětné odkazy a on pak velice jednoduše doménu prodá. Vy z toho ale nebudete mít nic. Takových vykutálených projektů tu už bylo co se chvástalo že budou lepší než google. Wazzub mi nejvíc připomíná Agloco, které bylo to samé v bledě modrém také si lidi mysleli že na tom vydělají majlant.

Já bych v případě propagace wazzub riskoval ještě víc, protože výdělky které doporučuji mám osobně vyzkoušené, nemohu si dovolit prezentovat něco co nefunguje na čem zájemci nevydělají. Když vám někdo Wazzub nabídne, tak se zamyslete nad tím kdo vám to nabízí a proč vám to nabízí. Někdo to dělá jen z hlouposti protože si myslí že na tom vydělá, ale nebere ohledy na vás.

NEDOPORUČUJEME

 

10 Reakce na“Wazzub – Nedoporučujeme”

 1. sapmok says:

  Už jsem si začal myslet, že jsem jen já blb, protože nejdu do slibů WAZZUB tak jako všichni kolem. Vždycky jsem byl proti proudu! Konečně jsem našel příspěvek o WAZZUB se kterým plně souhlasím. Tímto se mi zase potvrzuje má domněnka o mém procentuálním odhadu množství lidí, kteří neumí, nechtějí či si jinak odpírají rozumně uvažovat. A od pradávna se na „ovečkách“ (95%) vydělává. „Lepší soustíčko v hrsti než celá husa stokrát slíbená!“ :P

 2. Konečně rozumný článek, se kterým lze souhlasit. A s komentářem též:)

 3. Belialzz says:

  Normalni clovek nemuze na neco takoveho naletnout prece. Podle google insights si myslim ze je to situovane k nam a smerem na vychod, jinak si nedokazu vysvetlit nezajem USA, nemecka, francie a zapadu obecne. Jsme tak hloupy narozdil od nich?

  • Těžko říct proč tomu tak je já si nemyslím že jsme hloupější než amíci…, jen my jsme ještě pořád ovlivněni komunismem, stále máme pocit že někde létají pečení holuby do huby oni se v tržním prostředí pohybují trošku déle. Dále to bude tím jaká skupina lidí se o výdělek na netu zajímá, ale máš pravdu je to k zamyšlení. Já jsem ale rád že jsou tu i lidi co ze sebe nenechají dělat blbce a nenaletí na podobnou nabídku.

 4. Vladimir says:

  No já nevím, kdo jak dlouho z vás dělá na síti, ale já pamatuji jak začínalo AUKRO. Nabídka od nich byla – 150.- Kč za každého nově registrovaného pod vámi a 15.- Kč za každé kliknutí na jejich reklamní banner. Protože jsem v té době provozoval jeden z prvních Affiliate systému v CZ, kde bylo registrováno cca 2500 lidí, hodil jsem ten AUKRO banner na Home stránku a za dva měsíce mi Aukro vyplatilo – za 1. měsíc 4500.- Kč, za druhý měsíc něco přes 5000.- Kč, plus asi 3000 jsem si nechal na jejich účtu. Jediná nevýhoda u nich byla, že vyžadovali fakturu, tedy jste museli mít IČO, což mně nevadilo, protože IČO mám od r. 1992. Dnes je AUKRO největší aukční portál v CZ a Polsku.

  • Ano aukro bylo perfektní díky jejich partnerskému programu, poměrně dost peněz jsem na něm vydělal za celou dobu a nedávno tento partnerský program skončil. Aukro nemá ale s wazzub nic společného. Na aukru se dalo vydělat dost peněz, na wazzub se vydělávat nikdy nebude, bohužel stále existuje dost lidí co ho propagují i když pomalu zjišťují to co já říkám celou dobu a opouštějí od toho.

   • Já vím, že AUKRO nemá nic společného s tímto projektem, můj příspěvek jsem napsal jen jako reakci na předchozí, že na podobných projektech nelze nikdy vydělat. Já nevydělávám na síti účasti v podobných projektech. AUKRO byla výjimka, protože to náhodou přišlo. Podnikám na Internetu od roku 1998 v odvětví, které Vy zde nepropagujete, jelikož ho asi ani neznáte. Kupuji ve světě softwarové produkty s právy dalšího prodeje (MRR nebo PLR Rights). Některé zajímavé přeložím do Češtiny a nabízím českým podnikatelům za pár korun (oproti světovým cenám) ani ne tak pro výdělek, ale jako pomoc pro jejich podnikání. V předchozím příspěvku jsem neuvedl URL stránek, nečekal jsem okamžitou reakci, teď tam jedna z mých je uvedena. Máte zajímavý blog.

 5. Tak co přátelé už je to nějakej ten pátek a pořád se nikdo nepochlubil jak s touto super firmou vydělává doufám že se ti co to propagovali ozvou ať už s důkazem nebo s omluvou :)

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>