Provizní systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte reklamní plochu, na které budeme zobrazovat reklamy na naše služby a produkty, anebo umístíte odkaz (dle vlastní fantazie) na stránky WEDOSU.

Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část tržby. Zákazník může objednat až 90 dní po první návštěvě (přes Vaše stránky) a Vy získáte provizi.

Výše provizí

Provize ze všech zaplacených poplatků za provoz služby v prvním roce jejího provozu od jejího zřízení. Provize jsou hrazeny vždy po zaplacení poplatku za další období. Při roční fakturaci obdržíte provizi za celý rok ihned, při měsíční fakturaci budete dostávat odpovídající části provize měsíčně.

Provize se liší dle služby:

 • domény 5%
 • webhosting 50%
 • virtuální a dedikované servery 25%
 • rackhosting 10% (srpen 2011)

Cena placeného prokliku: 0,50 Kč (týká se pouze reklamních ploch, netýká se provizního odkazu).

Příklady provizí

 • doména CZ v ceně 145 Kč, provize 7.25 Kč
 • webhosting – roční poplatek (běžná cena) 300 Kč,  provize 150 Kč
 • VPS – roční poplatek 1200 – 9600 Kč, provize 300 – 2400 Kč (+ provize z příplatkových služeb)
 • dedikované servery- roční poplatek 12000 – 90000 Kč, provize 3000 – 22500 Kč (+ provize z příplatkových služeb)

Existují 3 možnosti, jak nás propagovat:

 • provizní odkazy – dostanete od wedosu adresu odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete – použít pro odkaz u nějakého obrázku, vložit jako odkaz do menu na vašich stránkách či v textu vašich stránek apod., fantazii se meze nekladou
 • provizní reklamní plochy – na vaše stránky vložíte speciální HTML kód, který bude vašim návštěvníkům zobrazovat  reklamní bannery; v tomto případě lze také současně vydělávat za prokliky (0,50 Kč za placený proklik)
 • referral – dohoďte dalšího účastníka a budete dostávat 10% z jeho přímých provizí (tedy z provizí, které získá on z návštěvníků na svých stránkách)

Vyplacení provize

Jakmile takto nastřádáte na vašem provizním účtu alespoň 500 Kč, můžete si požádat o vyplacení.

BONUS na závěr – Už při registraci do provizního systému dostane 100,- Proto neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes.

REGISTRACE

8 Reakce na“WEDOS Affiliate – provizní systém”

 1. Dedek says:

  Mám dotaz je možno si nechat provizi vyplatit na Paypal nebo Moneybookers ?

 2. Dedek says:

  Zuno samozřejmě už dávno mám. Jedná se ale o to že bankovní učet může zablokovat třeba exekutor kdežto Paypal né.

  • Tak pak není problém poslat si z účtu peníze na nějakou internetovou peněženku když chci mít peníze tam

   • Dedek says:

    Zamysli se nad tím co jsi napsal. Ty peníze nikam nepošleš ze zablokovanýho účtu. A pokud chceš argumentovat § 304b OSŘ tak tyto peníze jsou pouze jednou a většinou už dávno vyčerpany jinými aktivitami

    • No pokud už exekuci máš tak je to jiná, já myslel jako preventivní opatření pokud už je účet zablokován tak to je jiná.

 3. K affilu. Nikde to tu není zmíněno, ale jen pro zajímavost, Michal Kubíček v jenom z videí s Wedosem říká, kolik vydělává jejich TOP affilák pomocí kuponového/ých webů. Pokud by to někoho zajímalo, podívejte se na následující video cca od 25. minuty: https://www.youtube.com/watch?v=dyNsKgPzaFA&list=PLc3f3Cd0lK8Q5vnyYBEZVw7teQJKpN5GV

  Jen pro info, tuším, že provize top affilákovi Wedosu vyplácí kolem 350-400.000,-Kč měsíčně! Tomu už říkám slušná porce 🙂

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *