ESSENS

Společnost ESSENS nabízí zcela novou příležitost na vybudování pasivního příjmu. Je vhodná úplně pro všechny pro ženy i muže pro lidí se zkušenostmi i bez zkušeností, protože se nezavazujete k žádným povinným pravidelným nákupům a registrace do společnosti je zcela zdarma. Takže zde nejsou žádné registrační poplatky. Pojďme si tedy blíže popsat o co se jedná a o tom, jak lze zde přijít k penězům.

 


O společnosti Essens a co nabízí:

Nejprve si řekněme něco o společnosti. Společnost ESSENS byla založena v září 2011, to znamená, že máte vynikající šanci vybudovat si svou pozici, a že exkluzivní výrobky jsou pro spotřebitele úplně nové. Společnost se snaží poučit z chyb společností s podobným zbožím a nabídnout, tak svým zákazníkům výhodnější nabídky a prostředí.

Společnost Essens má zajím ve své nabídce 20 dámských a 10 pánských parfémů. Podle oficiálních informací se tato nabídka brzy zdvojnásobí a přidají se sprchové gely, šampóny, ale také potravinové doplňky jako je nápoj Aloe Vera. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě (srovnatelné se značkami Hugo Boss) za velmi nízkou cenu. Všechny parfémy mají ceny pro zákazníky 400 kč a pro nás jako distributory 300 kč. Přitom úplně stejné vůně u Hugo Bossu stojí přes 1500 kč. Parfémy jsou velmi vhodné jako dárek.

 

Jak se dá tady vydělat?

U této firmy je možné vydělávat dvěma způsoby. A to přímým prodejem či budováním sítě distributorů či spotřebitelů. Je to opravdu na každém co je mu bližší a co si sám zvolí.

1. Přímý prodej je jednoduchý. Ukážete svůj vzorovník, váš zákazník si vybere a z 1 parfému vyděláte 100 kč. Zjednodušeně řečeno za den prodáte 10 parfémů a nemusíte chodit do zaměstnání.

2. Budování sítě. Zde je vaším úkolem vysvětlovat tuto příležitost lidem a registrovat je přímo na Essens. Oni za své objednávky tvoří skupinový obrat a za ten získáváte určitá procenta. Je na to jednoduchý a osvědčený systém mnoha společnostmi jako jsou výše zmíněné. Pro lidi, co stále věří na letadla a pyramidy zde nabízím vzorovou ukázku, toho jak spravedlivě tento systém rozděluje provize: Vzorová ukázka – ZDE.

Je na každém jaký způsob upřednostňuje. První způsob vám vydělá peníze okamžitě, ale musíte neustále vyřizovat objednávky. Druhý způsob vám vydělává peníze pasivně, ale musíte najít schopné lidi s chutí budovat síť zákazníků či distributorů dál. Osobně preferuji druhý způsob a první používat jako jednorázový přivýdělek.

Jak probíhá registrace?

1. Registrace je zcela zdarma a provedete ji vyplněním informací přímo na ESSENS.cz (pokud se zaregistrujete do mé sítě čekejte bonusy, materiály a neustálou pomoc)

2. Pro dokončení registrace je potřeba vytisknout smlouvu, podepsat ji a poslat na uvedenou adresu, kterou obdržíte v emailu včetně smlouvy. Podepsanou smlouvu můžete buď nascenovat a poslat emailem a nebo poštou jak obyčejný dopis.

3. A můžete objednávat a vydělávat. U první objednávky neplatíte poštovné a pokud se stihnete zaregistrovat do konce října, tak získáte k prvnímu parfému ještě jeden zdarma jako dárek.

Určitě máte mnoho dotazů. Nebojte se je klást do komentářů či mě kontaktovat na ICQ 34854355 nebo Skype jiri.stavaric Velice rád s vámi proberu všechny otázky a pomohu vám rozjet váš byznys.

 

Jak vidíte, tak šance je tu opravdu pro každého, pokud čtete tyto stránky, tak si chcete přivydělat a toto je jedinečná příležitost nechci po vás žádné peníze já vám chci pomoct peníze vydělat.

2 Reakce na“ESSENS”

  1. Marie says:

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na to jak to přesně funguje, protože já jsem se zaregistrovala. Žádná smlouva nikde nebyla k vytištění, takže nic podepsaného nemám a najednou mi má přijít domů balíček s dobírkou 2 500 Kč aniž bych si něco objednala. Jak je to možné???

    • Dobrý den
      Registrace je zdarma za tu vám nikdo nic účtovat nebude, pokud jste si nic neobjednala a má vám přijít balíček s dobírkou 2500,- tak kontaktujte společnost, podle mě to není možné buď jste si musela něco objednat a nebo to bude dobírka od jiné společnosti. Ověřte přímo u firmy že vám opravdu něco takového poslali a případně vám řeknou podrobnosti k objednávce, rozhodně bych nepřebíral žádnou dobírku aniž bych nevěděl co je jejím obsahem ať už my ji posílá kdokoliv.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>