Jedná se o celkem novy system placení za zobrazeni reklam z Rakouska.

– v jejich surfu se zobrazují reklamy a vám se nasčítává celkový čas jejich zobrazení
– vyplácí na PayPal od 7,5 USD
– jako bonus (i Free členové) dostanete 0,75 USD a k tomu i 250 minut zdarma – ty už máte jako nasurfované
– solidně zpracované stránky a možnosti
– za odsurfované reklamy navíc dostáváte tzv. bonusy (jednorázové, denní pravidelné, za další činnosti apod.)- např. za 100 reklam, dále 250 pod. Za body si lze pak kupovat např. premium účet, minuty apod.
– do začátku dostanete Premium a můžete jet víc surfbaru současně – 2 surfy!!! Bez premia jen 1. Každopádně než skončí Premuim to zkuste. Minuty přibývaji opravdu rychle. Nedodržení počtu surfů může znamenat ban.
– jednorázové a denní odměny si potvrzujte v menu A-points/Bonus – One Time Bonus nebo Daily Bonus
– např. už za 500 stránek máte na 12 hodin Premium a tedy i možnost jet vice surfbarů. Tech 500 stranek je pak otazka chvile. Tento bonus si aktivujte až vám vyprší vaše premium členství zdarma.
– Premium je pro nové členy na 5 dní zdarma.
– Pokud se objeví ze denní počet stránek je vyčerpaný, klidně to po čase zase pusťte budou tam nové stránky. Pokud se objeví ten limit a stránku necháte být, sama se zase rozjede až tam skočí reklamy. Za pár minut. To je důležité pro ty komu to jede na VPS a nemusí se o to starat – jede to bez restartovaní a nutnosti se o to starat.
– reff system 25%

 

Zajímavá vychytávka – premium zdarma :
V sekci Apoints/Bonus – Apoints – vidíte odměny (prodloužení členstvi) a tomu odpovídající speciální A-points (ty vidíte i ve své hlavni statistice). Pokud půjdete do sekce refferals, tak tam najdete speciální splash odkaz jehož propagováním např. v jiných autosurferch (nikde jsem nenašel, že by to bylo zakázané) získáte za každé unikátní zobrazeni 2 A-points. Kontrola IP ze které vám to dává A-points za zobrazeni splash odkazu je jen 2 hodiny. Hoďte to do autosurfu a sami uvidíte tu rychlost zisku A-points a tedy i možnosti si vydělat na Bonus-Premuim zdarma.

 

 

Registrace a Premium zdarma ZDE

homepage.exchange

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>