Projekt Spacespy, je nová sociální marketingová síť pocházející ze Slovenska. Nejen na Slovensku ale i v ČR bude mít silnou mediální kampaň. Dle dostupných zdrojů bude s touto sociální sítí spolupracovat Patrik „Rytmus“ Vrbovský se kterým je podepsaná smlouva o spolupráci a bude natočený také videoklip.

 

Co to je Spacespy?

Je to nová sociálnímarketingová síť kde můžete začít vydělávat bez investic a firmy zde oslovují své zákazníky.

 

Výdělky ve Spacespy jsou následující:

Free člen = vydělá 0,05 Eur za jednu správu toto členství je zdarma

Premium člen = vydělá 0,10 Eur za jednu správu toto členství stojí jednorázově 12 Eur žádné další opakované poplatky za Premium členství tam nejsou. Já osobně šel do Premium členství.

 

Tomu kdo si nemůže Premium členství dovolit stačí Free členství a může vydělávat i tak ale Premium má více výhod např. takové že pouze Premium člen může zvát další lidi do této sociální sítě a může na tom vydělat a nastartovat tak velice zajímavý business.

 

Zaregistrujte se nyní do tohoto nového ověřeného platícího projektu

Před registrací nebo po registraci mě kontaktujte na FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100007194078628 rád vám pomůžu v začátcích.

 

 

 

 Zaregistrujte se nyní do tohoto nového ověřeného platícího projektu

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>